Купити квартиру недорого: міф чи реальність?

Необходимо знать як купити квартиру недорого: міф чи реальністьЗа різними підрахунками майже 400 тисяч українців винаймають житло. При цьому орендну плату важко назвати низькою. Однак перспектива іпотеки на кілька років лякає українців, оскільки відсотки на неї майже захмарні. А тому мрії про власне житло в столиці так і продовжують бути мріями. Насправді ж купити квартиру недорого в Києві цілком реально, детальніше про це читайте на сайті http://malahyt.com.ua/ua/apartments/. А ми вам розкажемо про те, з чого почати і як обрати якісне житло за приємною ціною.

Новобудова або вторинний ринок?

На витринному ринку, звичайно, модна купить квартиру дешевше. До того ж власники кватир часто йдуть на поступки і знижують ціну. За таких умов можна купити житло на 15-20% дешевше, ніж у новобудові. Однак, купуючи квартиру на вторинному ринку, ви фактично купуєте кота в мішку – ніколи не знаєш, яких сюрпризів можна чекати.

Від забудовника купувати квартиру безпечніше. Крім того, є багато інших переваг:

HashFlare
  • сучасні технології будівництва;
  • розвинута інфраструктура та зручне транспортне сполучення;
  • додаткові послуги – енергоефективність будинків, камери відеоспостереження, ландшафтний дизайн прибудинкових територій.

Перевірте усі документи

Документи, що підтверджують законність дій забудовника повинні бути у відкритому доступі. Якщо з якихось причин, забудовник відмовляється їх показати покупцям – це привід замислитися. У компанії повинна бути ліцензія на будівництво, а також документи, що підтверджують право власності на землю. Ліцензію повинен мати і підрядчик, який займається будівництвом дому.

Ще більшу увагу варто приділити моменту підписання договору купівлі-продажу. Обговоріть усі спірні пункти з менеджером. Радимо також залучити професійних юристів, які перевірять відповідність документа українському законодавству. В договорі мають бути чітко вказані ціна житла та терміни його отримання покупцем.

Умови придбання

Більшість компаній-забудовників мають для своїх клієнтів партнерську програму розстрочки, що передбачає виплати за житло частинами. Розстрочку можна оформити на кілька років, відсоток при цьому нижчий, ніж у разі оформлення іпотеки. Проконсультуйтесь з менеджером відділу продажів щодо умов оформлення розстрочки.

Спеціалісти радять усі платежі здійснювати за допомогою картки. Так ви точно отримаєте чек, який буде підтверджувати час здійснення оплати та її суму. У разі розмахування готівкою попросіть квитанцію на підтвердження платежу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

15 + 5 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: