Де вигідно купити житло в Києві?

Необходимо знать де вигідно купити житло в Києві Купівля квартири в житловому комплексі стала дуже популярною. Така покупка має безліч плюсів. По-перше, житлові комплекси завжди мають добре розвинену інфраструктуру і зручне розташування. По-друге, вибір квартир в ЖК набагато ширший. Але як обрати найкращий варіант, якщо на ринку їх представлено так багато? У нас є рішення – ЖК «Традиція».

Що таке ЖК «Традиція»?

ЖК «Традиція» — це новий житловий комплекс неподалік станції метро Позняки. Територія житлового комплексу буде закритою. До його складу входять:

  1. 3 будинки на 25 поверхів.
  2. Торгівельний центр з підземним паркінгом для жителів ЖК.
  3. Дитячий садок, суміжний з парком.

Всього до складу комплексу увійде 821 квартира. Більшість з них однокімнатні, але для сімей передбачені дво- та трикімнатні квартири. На таку кількість квартир та мешканців передбачено 3 ліфти, щоб без проблем дістатися до потрібного поверху.

HashFlare

Самі квартири задовольнять примхи будь-якого покупця. Можна купити як «пусту» квартиру одразу після будівельників, так і квартиру вже з ремонтом та мінімальними меблями – сантехнікою, облаштуванням для кухні та міжкімнатними дверима. Усі без винятку квартиру укомплектовані лічильниками води та електроенергії. За бажанням майбутніх власників житла можна встановити індивідуальні лічильники опалення.

Локація

Розташований ЖК «Традиція» у мікрорайоні Позняки. Поблизу багато магазинів, ресторанів, кілька фітнес-клубів та салонів краси. Крім того, недалеко розташовані торгівельні центри. План самого ЖК змінювали кілька разів, але зрештою вирішили побудувати кількаповерховий ТЦ з підземним паркінгом на території житлового комплексу замість ще одного будинку. Компанія-забудовник вважає, що таким чином можна задовольнити потребу пожильців не лише в житлі, але й у внутрішній інфраструктурі комплексу.

До найближчої станції метро – «Позняки» – пішки можна дійти за 10-15 хвилин. Але ви також можете скористатися прямими автобусами до метро. Їх тут декілька, ходять вони досить часто. А власники авто, крім підземного паркінгу, який ще будують, можуть розташувати свої машини біля під’їздів. Незважаючи на велику кількість автомобілів, ЖК «Традиція» має багато насаджень дерев і зелених газонів.

Усю додаткову інформацію про те як купити житло в Києві ви можете знайти на сайті http://tradicia.kiev.ua/ua/. Ви також маєте можливість звернутися до відділу продажів житлового комплексу, щоб ознайомитись з усіма документами та особисто перевірити якість квартир.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

eight + eighteen =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: